Copywriter wanted!

Koncepciózus, lelkes, lendületes és tapasztalt betűbűvölőt keresünk.

Ha úgy érzed, hogy minden paraméternek megfelelsz, akkor a jelentkezésedet
a friendly@friendly.hu e-mail címre várjuk „Nem vagyok junior!” jeligére.

Szerintünk ilyen vagy:

  • pontos, precíz és önálló
  • ugyanakkor szeretsz csapatban is dolgozni
  • minőségi munkát adsz ki a kezedből
  • min. 3 éve szövegíróként dolgozol és van reklámügynökségi tapasztalatod
  • van benned proaktivitás, és folyton keresed az új megoldásokat
  • tudod, hogy mi a különbség a reklám és a tartalom között
  • nyitott szemmel és nyitott szívvel jársz a világban
  • hosszútávra tervezel
  • kiválóan kommunikálsz angolul szóban és írásban

Előnyöd lehet, de nem feltétel:

  • ha szeretsz és tudsz is prezentálni
  • ha a munkád kicsit a hobbid is
  • ha szeretsz vitorlázni, bringázni, futni

Ilyen feladataink lennének számodra:

  • online reklámfilmek és mozgóképes tartalmak tervezése
  • narrációk, voice overek felvétele
    • kampánykoncepciók tervezése
  • közösségi médiás tartalmak tervezése és gyártása

Amit mi tudunk nyújtani:

  • stabil helyet egy dinamikusan fejlődő digitális kreatív ügynökségben
  • átlagon felüli, loft irodai munkakörnyezetet
  • fiatal, jó hangulatú csapatot
  • fejlődési lehetőséget, képzéseken és konferenciákon való részvételt
  • innovatív szemléletet, modern munkaeszközöket
  • versenyképes tudást, tapasztalatot és fizetést