Careers Media Planner

Hatékonyan költöd a pénzt?

    Tapasztalattal rendelkező, digitális tótumfaktumot keresünk, aki lenyűgöz minket a hirdetéskezelők bűvöletével.

Amit szeretnénk benned:

  • precízitás és önállóság;
  • minőségi munkavégzés;
  • proaktív és eredményorientáltság;
  • gyors tanulási és fejlődésre, önképzésre való képesség;
  • csapatjátékban történő munkavégzés
  • Google Ads/GDN és a Facebook/Instagram hirdetések világában jártasság;
  • minimum 2 év releváns, PPC területen szerzett tapasztalat;
  • rutinszerű riportolás (Google Data Studio, Supermetrics vagy egyéb eszközök segítségével);
  • adatok elemzése, majd az összefüggések feltárására való képesség
  • rutin a konverzió és esemény mérések beállítása terén;
  • magabiztosság a Google Analyticst és Google Tag Manager használatában,
  • középfokú angol nyelvtudás;
  • hosszú távban gondolkodás.

Feladataid lennének:

  • tartalommarketing alapú aktivitások teljeskörű média oldali támogatása:
  • Google Ads/GDN és Facebook/Instagram kampányok setupja, kezelése, optimalizálása;
  • felmerülő problémák megoldása;
  • kapcsolattartás Google és Facebook supporttal,
  • az eredmények és az elért közönség viselkedésének elemzése, riportok készítése;
  • weboldal forgalmi riportok készítése;
  • Google Analytics adatok elemzése;
  • kampánystratégiák tervezése;
  • folyamatos munkakapcsolat a projekt és kreatív csapattal;
  • bevonódás a kreatív tervezési folyamatokba;
  • folyamatos tanulás, önképzés, kutatás;
  • proaktív munkavégzés.

Mit kínálunk?

  • stabil helyet dinamikusan fejlődő digitális kreatív ügynökségben;
  • átlagon felüli, loft irodai munkakörnyezetet;
  • fiatal, jó hangulatú csapatot;
  • fejlődési lehetőséget, nem csak PPC területen
  • képzéseken és konferenciákon való részvételt,
  • innovatív szemléletet, csak rajtad múlik mit próbálunk ki,
  • modern munkaeszközöket,
  • komplex kampányok kezelését
  • versenyképes tudást és tapasztalatot;
  • versenyképes fizetést;

Előny, de nem feltétel

  • programmatic buying ismerete
  • omni channel tervezési tapasztalat
  • kiemelkedő prezentációs képességek
  • ha részt vettél Google Ads és Blueprint tanfolyamokon;
  • ha megszereztél már néhány Google Ads és Facebook Blueprint vizsgát;
  • ha külföldi célközönségnek is hirdettél már;
  • ha ismered a SEO alapjait;
  • excel ismeretek;
  • programmatic tapasztalat;
  • programozási alapismeretek (pl. Google Ads Scriptek-hez).

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Médiatervező, Tanácsadó
  • Online marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol – Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1095 Budapest, Tinódi u. 1-3. C. kapu.

Ha magadra ismersz, akkor gyere és csatlakozz a Friendly™ csapatához! Küldd el a fényképes önéletrajzodat a friendly@friendly.hu-ra és add meg fizetési igényedet is.