Careers

Friendly is an award-winning interactive creative agency whose creative vision is born out of our dedication to digital media and a passion for emerging technologies. We create breakthrough experiences that drive authentic connections between consumers and brands. We have a history of creating results-driven interactive environments that foster active participation, community building and peer-to-peer sharing. We offer excellent benefits and amazing view with chill atmosphere.

A Friendly™ egy történetmesélőkből és technológiai szakemberekből álló online fókuszú kreatív ügynökség, amely új módszerek mentén teremt kommunikációs teret a márkák és azok fogyasztóik összekapcsolására.

Főbb feladatok, munkák:

-Tartalommarketing alapú aktivitások teljeskörű média oldali támogatása
-Google Ads/GDN és Facebook/Instagram kampányok tervezése, setup-ja, kezelése, optimalizálása, riportálása.
-Kapcsolattartás Google és Facebook supporttal,
-Az eredmények és az elért közönség viselkedésének elemzése, riportok készítése
-Weboldal forgalmi riportok készítése
-Google Analytics adatok elemzése
-Kampánystratégiák tervezése
-Felmerülő problémák megoldása

Az álláshoz tartozó elvárások:

-Folyamatos munka kapcsolat a projekt és kreatív csapattal
-Bevonódás a kreatív tervezési folyamatokba
-Folyamatos tanulás, önképzés, kutatás
-Proaktív munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

-Prezentációs képességek
-Ha megszereztél már néhány Google Ads és Facebook Blueprint vizsgát
-Programmatic tapasztalat, ismeret

Amit kínálunk:

-Stabil helyet dinamikusan fejlődő digitális kreatív ügynökségben
-Átlagon felüli, loft irodai munkakörnyezetet
-Fiatal, jó hangulatú csapatot
-Fejlődési lehetőséget, nem csak PPC területen
-Innovatív szemléletet, csak rajtad múlik mit próbálunk ki
-Modern munkaeszközöket
-Komplex kampányok kezelését
-Versenyképes tudást és tapasztalatot
-Versenyképes fizetést

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Médiatervező, Tanácsadó
  • Marketing
  • Online marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

Munkavégzés helye:

1095 Budapest, Tinódi utca 1.

Küld el angol és magyarnyelvű önéletrajzodat a friendly@friendly.hu email címre.